Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

Painter 2020 WIN/MAC EN/DE/FR Upgrade

Přechod z předchozí verze.  Více informací...
Výrobce: Corel
3 880 Kč bez DPH
bez poštovného

Popis produktu:

Nejpřirozenější přechod od tradičního k digitálnímu umění 
Ponořte se do malovacího softwaru, který nabízí největší množství štětců a textur plátna na trhu. Vytvořte své umělecké, které bude neuvěřitelně reálné, s využitím řady autentických suchých nástrojů, jako jsou křídy, tužky nebo pastely, nebo reálných mokrých nástrojů, včetně akrylů, olejů, per, vodovek a mnoha dalších. A když tento fantastický software zkombinujete s tlakově citlivým nástrojem od Wacomu, zapomenete, že kreslíte na počítači. 

Nástroje z 21. století, které jinde nenajdete 
Vytvářejte umění z jiného světa pomocí nástroje Image Hoses, který nastříká objekt vaší volby a Liquid Ink, který navrší barvu na plátno a můžete do něj později vyřezávat. Zažijte Particles, které plynou, září a tryskají, společně s hyper digitálními Pattern Pens a texturovým malováním, které jdou za hranice tradičního umění. 

Nesrovnatelné kompoziční nástroje 
Malujte dokonale symetricky s využitím nástrojů Mirror a Kaleidoscope. Nastavte plynulou scénu s 1, 2 a 3 bodovým průvodcem perspektivou (Perspective Guide) a tvořte dokonalé kompozice díky nástrojům Divine Proportion a Layout Grid zabudovaným přímo do tohoto výjimečného softwaru pro digitální umění, kterým Painter je. I když apsirujete na to, malovat jako Da Vinci, nástroj Divine Proportion zajistí, že finální kompozice bude jako stimulující, tak dynamická. 

Kompatibilní s Mac, PC a Photoshopem
Jednoduchým způsobem uchovejte barvy a vrstvy během přenášení dat mezi Photoshopem a Painterem, při práci na 64-bit Macu nebo PC. Painter hravě zvládne operace náročné na paměť, jako je práce na velkých plátnech, zvětšování, rotace a práce ve vrstvách bez zpomalení. A ta nejlepší část? Přímo vlastníte hybridní software a nepotřebujete k tomu žádné předplatné. 

Zabudované výukové zdroje 
Spusťte aplikaci Painter a nechte se přivítat nástrojem Welcome Book plným nových tutoriálů, anebo si projděte vizuálními tipy k jednotlivým nástrojům (Visual Tooltips), abyste zjistili, jak úprava nastavení štětců Painteru vizuálně ovlivní váš výběr štětce. Budete mít přístup k tipům pro jednotlivé štětce, které vám pomohou pochopit mechaniku skrytou za speciálními typy médií a technologii štětců. Property bar zvýrazní užitečné úpravy pro nastavení dokonalého štětce. 

Chytré kreslení do fotografií 
Převeďte vaše oblíbené fotografie do dech beroucích maleb s využitím výkonných klonovacích a foto-kreslících nástrojů v Painter. Klonujte obrazy ponořením štětce přímo do fotky anebo využijte paletu Auto-Painting namalovat fotografii se štětcem a médiem vaší volby. Vytvořte úžasné umělecké fotografie pomocí technologie SmartStroke™, která následuje linky a kontury z vaší fotografie.

POUZE KRABICOVÉ PROVEDENÍ - k ceně bude připočteno poštovné.

Technické údaje
Výrobce Corel

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme Kaspersky Gold Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Silver Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner Microsoft AEP acronis Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner