Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Norton 360 Deluxe; licence pro nového uživatele; počet zařízení 5; platnost 1 rok

Více vrstev ochrany pro zařízení a osobní údaje celé rodiny v online prostředí – vše v rámci jediného řešení.  Více informací...
Výrobce: NortonLifeLock
611 Kč bez DPH
Norton 360 Deluxe poskytuje komplexní ochranu před malwarem až pro 5 počítačů PC, počítačů Mac, zařízení se systémem Android nebo iOS, plus funkci rodičovské kontroly, která pomáhá chránit vaše děti online, správce hesel pro ukládání a správu hesel a funkci zálohování PC do cloudu.

Norton 360 Deluxe zahrnuje také síť VPN pro 5 zařízení a aplikaci SafeCam pro počítače PC. Aplikace Secure VPN vám umožňuje bezpečnější a anonymější procházení webu, a to i ve veřejných sítích Wi-Fi, a aplikace SafeCam upozorňuje na a pomáhá blokovat neoprávněný přístup k webové kameře na vašem počítači PC.

Ochrana před hrozbami v reálném čase - Pokročilé zabezpečení pomocí antivirového programu chrání vaše zařízení před existujícími a novými online hrozbami a pomáhá chránit vaše osobní a finanční údaje, když se připojíte k internetu.

Secure VPN - Procházejte internet anonymně a bezpečněji pomocí virtuální privátní sítě (VPN), která nevytváří protokoly. Přidejte šifrování na bankovní úrovni, které zajistí, že vaše informace, například hesla a údaje o bankovních účtech, zůstanou důvěrné a v bezpečí.

Inteligentní brána firewall pro počítač PC nebo brána firewall pro počítač Mac - Sleduje komunikaci mezi vaším počítačem a ostatními počítači a blokuje neoprávněný provoz.

Správce hesel - Nástroje, které snadno generují, ukládají a spravují hesla, informace o platebních kartách a další online přihlašovací údaje – bezpečněji.

Zálohování počítače PC do cloudu s kapacitou do 50 GB - Ukládejte důležité soubory a dokumenty jako preventivní opatření proti ztrátě dat kvůli selhání pevného disku, krádeži zařízení, nebo dokonce kvůli ransomwaru.

SafeCam pro počítače PC - Okamžitě vás upozorní na pokusy o přístup k webové kameře a pomůže vám neoprávněný přístup zablokovat.

Rodičovská kontrola - Spravujte aktivity svých dětí na internetu. Pomozte jim bezpečně objevovat, poznávat a využívat možnosti digitálního světa z jejich počítačů PC a chytrých telefonů.

Systémové požadavky

Před instalací aplikace Norton 360 zkontrolujte, zda počítač PC, počítač Mac, chytrý telefon nebo tablet splňuje minimální požadavky na systém.

Windows

Kompatibilní se systémem Microsoft Windows 11
Microsoft Windows 10 (všechny verze)
Microsoft Windows 8/8.1 (všechny verze). Některé funkce ochrany nejsou v zobrazení prohlížeče Start v operačním systému Windows 8 k dispozici.
Microsoft Windows 7 (všechny verze) s aktualizací Service Pack 1 (SP 1) nebo novější se šifrováním SHA2

Mac OS

Aktuální a předchozí dvě verze systému Mac OS.
Nepodporované funkce: Zálohování do cloudu Norton, Rodičovská kontrola Norton, Norton SafeCam.


Android

Android 8.0 nebo novější. Musí mít nainstalovanou aplikaci Google Play. Není podporován režim pro více uživatelů.

iOS

Zařízení iPhone a iPad s aktuální a dvěma předchozími verzemi systému Apple  iOS.

Technické údaje
Typ licence Nová
Počet zařízení 5
Platnost 1 rok
Typ zákazníka Ostatní
Výrobce NortonLifeLock

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme Kaspersky Gold Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Silver Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner Microsoft AEP acronis Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner