Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Microsoft 365 Apps for business

Nejvhodnější pro firmy, které potřebují aplikace Office plus cloudové úložiště a sdílení souborů. Firemní e-mail není součástí.  Více informací...
Výrobce: Microsoft
3 020 Kč bez DPH

Používejte Office kdekoliv - s Microsoft 365 Apps for business jsou známé nástroje, jako je Word, Excel, PowerPoint nebo Outlook, dostupné, kdekoliv a kdykoliv je potřebujete.

Jednodušší spolupráce - vzhledem k tomu, že jsou vaše soubory uložené online, můžete je sdílet, a dokonce i spoluvytvářet, se všemi uživateli v reálném čase, a to bez ohledu na to, kde právě jste.

Vždycky aktuální nástroje - soubory se ukládají online ve OneDrivu pro firmy, takže jsou vždycky synchronizované a aktuální. Aplikace Office jsou navíc vždycky v nejnovější verzi.

Microsoft 365 Apps for business:

 • Sada Office - obsahuje nejnovější aplikace Office pro PC a Mac - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher (Jenom klientská aplikace nebo funkce pro počítače s Windows. Nedá se používat na různých zařízeních.), OneDrive pro firmy, Access.
 • Office na počítačích, tabletech a telefonech - vychutnejte si práci s plnými verzemi nainstalovaných aplikací Office na počítačích PC, Mac, tabletech se systémem Windows nebo Android, tabletech iPad a většině mobilních zařízení. Každý uživatel si může nainstalovat Office na 5 počítačů PC nebo Mac, 5 tabletů (Windows, iPad a Android) a 5 telefonů.

Online služby:

 • Ukládání a sdílení souborů - OneDrive pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB osobního cloudového úložiště, ke kterému se dostane odkudkoliv a které může synchronizovat s počítačem PC nebo Mac, aby s ním mohl pracovat offline. Můžete jednoduše sdílet dokumenty s ostatními uživateli ve svojí organizaci i mimo ni a určovat, kdo může jednotlivé soubory prohlížet a upravovat.
 • Office Online - vytvářejte a upravujte wordové, onenotové, powerpointové a excelové dokumenty v prohlížeči.
 • Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhů - Sway je nová aplikace Microsoft 365, ve které můžete jednoduše vytvářet působivé interaktivní webové sestavy, prezentace, bulletiny, školení a další materiály, a to přímo na svém telefonu, tabletu nebo v prohlížeči. Swaye se snadno sdílejí a vypadají skvěle na každé obrazovce.

Součástí všech plánů Microsoft 365 pro firmy je:

 • Spolehlivost - se smlouvou o úrovni služeb se zaručenou 99,9% dostupností a finanční zárukou můžete být klidní, protože máte jistotu, že služby jsou dostupné.
 • Zabezpečení - špičkové bezpečnostní postupy s pěti úrovněmi zabezpečení a preventivním monitorováním uchovávají data zákazníků v bezpečí.
 • Ochrana osobních údajů - Vaše data patří vám. My je uchováváme v bezpečí a chráníme vaše soukromí.
 • Správa - nasaďte a spravujte Microsoft 365 ve svojí společnosti – a nemusíte být expert na IT. Uživatele můžete přidávat a odebírat v řádu minut.
 • Aktualizace - nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům Microsoft 365 se pravidelně posílají nové funkce.
 • Integrace služby Active Directory - spravujte přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Využijte jednotné přihlašování a synchronizaci se službou Active Directory.
 • Podpora - když potřebujete pomoct s nastavením a rychlými opravami, podpora Microsoftu poskytuje telefonické a online odpovědi, zdroje s postupy a kontakt s ostatními zákazníky Microsoft 365.
Technické údaje
Výrobce Microsoft

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme Kaspersky Gold Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Silver Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner Microsoft AEP acronis Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner