Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps MP ML COM (12 měsíců)

Adobe Creative Cloud for Teams je nová forma licencování software Adobe pro firmy a organizace, která zahrnuje předplatné na kreativní software a služby.  Více informací...
Výrobce: Adobe
21 490 Kč bez DPH

Zcela nové verze vašich oblíbených kreativních nástrojů a služeb pro stolní počítače. Okamžitý přístup k novým funkcím a aktualizacím. Ve službě Creative Cloud je zahrnuto vše, co potřebujete pro intuitivní a společnou tvorbu.

Kreativní nástroje - nejlepší aplikace pro stolní počítače na světě pro fotografování, video, audio a návrhy:

Photoshop CC - úprava a vytváření obrazů. llustrator CC - vektorová grafika a obrázky. InDesign CC - návrh, rozvržení a publikování stránky. Dreamweaver CC - weby, návrh aplikací a kódování. After Effects CC - filmové vizuální efekty a pohyblivá grafika. Adobe Premiere Pro CC - produkce a úpravy videa. Adobe Muse CC - návrh webových stránek bez programování.

Dále obsahuje:

Acrobat Pro, Adobe Audition CC, BrideBridge CC Encore, Fireworks, Flash Builder Premium, Flash Professional CC, InCopy CC, Lightroom Media Encoder CC, Prelude® CC, SpeedGrade CC.

Nástroje a služby - edge nástroje a služby pro návrháře a vývojáře webů slouží k vytváření nádherného obsahu a aplikací připravených pro mobilní zařízení ve formátu HTML, CSS a JavaScript:

Edge Animate CC - vytvářejte interaktivní a animovaný obsah webu. Edge Inspect CC - prohlížejte a kontrolujte návrhy pro web v mobilních zařízeních. Webová písma Edge - začněte s webovými písmy zdarma. PhoneGap Build - zabalte mobilní aplikace do cloudu. Edge Code CC (náhled) -  kódování ve formátu HTML, CSS a JavaScript. Edge Reflow CC (náhled) - navrhněte web s rychlejší odezvou. Typekit - navrhujte s předními webovými písmy.

S Creative Cloudem for teams Complete plan dostáváte úložný prostor o velikosti 100 GB na každého uživatele.

Použité zkratky:

MP - multiplatformní produkt (Windows , macOS).
ML - multijazyková verze u vybraných aplikací včetně CZ.
COM - licence pro komerční společnosti a soukromé uživatele (licence je určena i pro domácí soukromé použití).

Technické údaje
Výrobce Adobe

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme Kaspersky Gold Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Silver Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner Microsoft AEP acronis Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner