Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

Adobe Animate Creative Cloud MP ML (vč. CZ) (12 měsíců)

Interaktivní multimediální animace (dříve Adobe Flash Professional)  Více informací...
Výrobce: Adobe
10 710 Kč bez DPH

Nová éra animace: libovolná platforma, libovolné zařízení, libovolný styl

Vytvářejte interaktivní animace pomocí špičkových kreslicích nástrojů a publikujte je na různých platformách, včetně formátů Flash/AIR, HTML5 Canvas, WebGL nebo vlastních platforem. Můžete tak oslovit televizní diváky i publikum prakticky na jakémkoli počítači a mobilním zařízení.

Animace, které vypadají prostě úžasně

Podívejte se, jak vám tato špičková sada nástrojů pro vektorové animace urychlí práci a pomůže s tvorbou obsahu, který bude vypadat skvěle úplně všude, od mobilních zařízení až po nejnovější monitory s obrovským rozlišením. Posouvejte a zvětšujte své animace pomocí zabudované virtuální kamery. Kreslete přirozeněji pomocí vektorových štětců citlivých na tlak a náklon a vytvářejte vlastní vektorové štětce. Převádějte flashové reklamy do formátu HTML5 Canvas nebo je vytvářejte úplně od začátku, aby byly optimalizované pro jakýkoli prohlížeč. Exportujte do 4K i vyšších rozlišení. Získáte jistotu, že vaše videa budou vypadat skvěle na nejnovějších televizích a monitorech Ultra HD.

Od prázdné stránky ke skvělému výsledku

Animate je součástí služby Creative Cloud, díky které budete mít přímo z aplikace přístup ke všem svým zdrojům včetně služby Adobe Stock. Nápad tak rychle přetvoříte v umělecké dílo. A díky službě Adobe CreativeSync se všechno aktualizuje mezi vašimi počítačovými i mobilními aplikacemi.

Všechny vaše datové zdroje vždy po ruce

V Creative Cloud knihovnách se ukládají všechny vaše štětce, barvy, grafické prvky, metadata a další zdroje, takže je budete mít vždy k dispozici na počítači i mobilních zařízeních.

Integrace služby Adobe Stock

Věnujte méně času hledání a více času samotné tvorbě díky kolekci milionů vysoce kvalitních obrázků, grafických souborů, videí, 3D objektů a naší nové kolekci Premium – to vše je nyní integrované přímo v aplikacích. Najdete zde vše, co potřebujete ke své tvorbě, včetně šablon pro web, tisk a mobilní zařízení a mnoho dalšího.

Technické údaje
Výrobce Adobe

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme Kaspersky Gold Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Silver Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner Microsoft AEP acronis Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner